SPEKTAKL Z PRZESŁANIEM

6 grudnia gościliśmy w naszej szkole grupę teatralną z Torunia. Aktorzy w zabawny sposób przedstawili bardzo poważny problem jakim są uzależnienia. Główny bohater przedstawienia, młody chłopak znajduje sobie kolegę, który namawia go do zażywania dziwnych specyfików. Te substancje bardzo mu szkodzą.

Chłopiec ma coraz większe problemy ze zdrowiem, a na dodatek traci kontakt ze swoimi najbliższymi. W przedstawieniu cała historia kończy się szczęśliwie. W prawdziwym  życiu takie sytuacje często mają tragiczny finał. Mamy nadzieję, że my nigdy nie znajdziemy się w podobnych opałach i weźmiemy sobie do serca przesłanie spektaklu; ,,Bądź asertywny, nie zgadzaj się na rzeczy, które szkodzą twojemu zdrowiu, a w trudnych sytuacjach szukaj pomocy u osób mądrych i godnych zaufania.”