Tajemnica została rozwiązana!

W miesiącu listopadzie uczniowie klasy II i III wzięli udział w Szkolny Konkursie Czytelniczym. Uczestnicy wykazywali się znajomością książki: „Tajemnica mumii” z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” autorstwa M. Widmarki i H. Willis. Rywalizacja między uczestnikami była bardzo zacięta.

Wśród uczniów klasy III wygrała Zuzannna Ciepiela, drugie miejsce przypadło Amelii Kotlarz, a trzecie miejsce zajął Piotr Radwiłowicz. W klasie II pierwsze miejsce zajęła Julia Głownia, drugie miejsce Maria Fiszer, a  trzecie Lena Rytau. Laureaci otrzymali 6 grudnia 2016 r. pamiątkowe dyplomy oraz gratulacje.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do czytania pozostałych książek z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, które możemy wypożyczyć w bibliotece szkolnej.