Imieniny: Sergiusza, Teofila

BADŹMY DOBRZY NIE TYLKO OD ŚWIĘTA -DZIEN ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W NASZEJ SZKOLE

21 listopada obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie naszej szkoły uhonorowali ten dzień na szkolnym apelu. Trzecioklasiści wystawili scenki pod hasłem "Bądź kumplem -nie dokuczaj". Zobaczyliśmy jak mądrze można rozwiązywać konflikty i jak reagować na nieżyczliwość innych. Przedstawione scenki uzmysłowiły wszystkim, jak ważna jest życzliwość w codziennym życiu.

Podsumowaniem występów była piosenka i wiersz z przesłaniem: ,,życzliwość pozwala piękniej żyć”. Żeby tradycji stało się zadość na scenę zaproszeni zostali najsympatyczniejsi uczniowie i uczennice wybrani w szkolnym plebiscycie. Królami i królowymi życzliwości w tym roku  zostali: Maja Nowicka, Laura Gadawska, Hania Ślaz, Maciek Przybyła, Natalka Suliga, Oskar Żakowicz, Wiktoria Konieczna i Julka Strekozova. Zwieńczeniem  apelu było wspólne ułożenie ,,Kodeksu Dobrego Człowieka”. Kodeks zawiśnie na szkolnym korytarzu,  żebyśmy mogli codziennie na niego zerkać i wprowadzać go w życie.