Uczestniczyliśmy w miejskch obchodach Narodowego Święta Niepodległości

W piątek 11 listopada 2016 r. poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z delegacją Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w miejskich uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości organizowanych przez Burmistrza Szklarskiej Poręby Pana Mirosława Grafa. Uroczystości rozpoczęły się w kościele pw. Bożego Ciała o godzinie 9.30 koncertem pieśni legionowych i patriotycznych w wykonaniu chóru „Porębianie”.

Po mszy za Ojczyznę dalszy ciąg uroczystości odbył się na Skwerze Jana Pawła II. Nasza delegacja złożyła pod pomnikiem wiązankę biało-czerwonych kwiatów.

Relacja z uroczystości zamieszczona zostałe na stronie internetowej naszego miasta: