ŚNIADANIE DAJE MOC !

8 listopada 2016 r. uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w akcji "Śniadanie daje moc". O tym jak ważne jest dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia śniadanie wiedzą już chyba wszyscy. Niestety nie wszyscy pamiętają o jego zjedzeniu.

Udział w akcji ma za zadanie przypomnieć, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, że dzięki niemu mamy energię do nauki, pracy i zabawy. Pamiętajmy więc o zjedzeniu pożywnego, bogatego w mikroelementy, witaminy i  białko śniadania nie tylko w Europejskim Dniu Zdrowego Jedzenia i Gotowania, który obchodzony jest 8 listopada. Pamiętajmy o śniadaniu codziennie, bo śniadanie naprawdę daje moc. I niech będzie ono zawsze takie pyszne, kolorowe i zdrowe jak to, które przygotowali uczniowie naszej szkoły.