Brawo Kinga!!!

Rysunek uczennicy naszej szkoły Kingi Nakiewicz wygrał w konkursie i ozdobił plakat promujący obchody tegorocznego Narodowego Święta Niepodległości w naszym mieście. W tym dniu świętujemy odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku po 123 latach zaborów.

Jak co roku w oficjalnych uroczystościach weźmie udział nasz poczet sztandarowy oraz delegacja uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej Nr 5 w Szklarskiej Porębie im. Wlastimila Hofmana, którzy złożą wiązankę biało-czerwonych kwiatów pod pomnikiem na Skwerze Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich do włączenia się całymi rodzinami w te uroczystości.

Program oficjalnych obchodów przygotowany przez Burmistrza Szklarskiej Poręby prezentujemy na jednym ze zdjęć.