ZAPALAMY ZNICZE PAMIĘCI

2 listopada obchodzimy Dzień Zaduszny. To szczególny czas. Czas refleksji, zadumy, wspomnień o tych, którzy odeszli. O naszych bliskich, znajomych, znanych i lubianych postaciach. Tego dnia odwiedzamy cmentarze, modlimy się i zapalamy świece na grobach.

Uczniowie klasy V oraz Agata Jaworska, Nina Kaczmarska, Wiktoria Puka i Aleks Rożek z klasy VI odwiedzili dziś Cmentarz Komunalny, aby zapalić znicze na opuszczonych mogiłach. Przystanęli przy grobie Patrona naszej szkoły Wlastimila Hofmana i minutą ciszy uczcili jego pamięć. Nie zapomnieli też o swoich bliskich, którzy spoczywają w szklarskoporębskiej nekropolii.