Uroczyste pasowanie na Świetliczaka 2016

Tradycją naszej świetlicy szkolnej „Piąteczka” jest coroczne, uroczyste pasowanie uczniów klasy I na Świetliczaka. W środę, 12 października 2016 roku Pierwszoklasiści podczas przygotowanych przez wychowawców gier i zabaw zdawali próby odwagi, spostrzegawczości i wiedzy. Wszystkim wykonywanym zadaniom towarzyszyły wielkie emocje.

Na koniec Pierwszoklasiści składali uroczyste przyrzeczenie oraz otrzymali przygotowane specjalnie dla nich na tę okazję dyplomy pamiątkowe potwierdzające włączenie w poczet Świetliczaków.

Wszystkim Pierwszoklasistom gratulujemy zdania pierwszego egzaminu oraz życzymy dużo sukcesów w nauce orazwyłącznie radosnych chwil w szkolnej świetlicy.