SPRZĄTAMY ŚWIAT -16 września 2016 r.

Jest już tradycją naszej szkoły, że corocznie we wrześniu uczestniczymy w akcji Sprzątania Świata. Poprzedzają ją spotkania klasowe, na których wspólnie z nauczycielami dyskutujemy nad tym jak należy dbać o środowisko naturalne, wykonujemy prace plastyczne oraz okolicznościowe gazetki. Po zajęciach  punktualnie o godzinie 9.00 wyposażeni w rękawiczki oraz foliowe worki wyruszyliśmy w różne zakątki naszego miasta.

Teren bezpośrednio przylegający do szkoły porządkowali najmłodsi, czyli pierwszoklasiści. Spisali się pierwszorzędnie. Nieco starsi powędrowali do dolnej stacji wyciągu na Szrenicę. Najstarsi zaś dotarli do Wlastimilówki oraz Złotego Widoku. Pogoda była wspaniała, humory dopisały, więc pracowało się przyjemnie. A po pracy odpoczynek, posiłek i podziwianie wspaniałej karkonoskiej panoramy.