Nasze dziewczyny wicemistrzyniami Powiatu Jeleniogórskiego!

W piątek 16 września 2016 r. nasze drużyny dziewcząt i chłopców wystartowały w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Biathlonie Letnim, które zorganizowane zostały przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i  Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Reprezentujący naszą szkołę zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej. W punktacji drużynowej w kategorii dziewcząt nasza szkoła zajęła II miejsce. Do szkolnej gabloty trafi więc kolejne trofeum -wspaniały puchar.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Amelia Kotlarz z klasy III (III miejsce indywidualnie); Kaja Pleszczyńska (IV miejsce indywidualnie) i Oliwia Duk z klasy IV; Julia Chmielewska (V miejsce indywodualnie), Alicja Antoniak oraz Nicola Budnik z klasy V.

Chłopcy: Igor Tarasek z klasy IV; Maciej Zawół (IV miejsce indywidualnie) i Jakub Włodarczyk z klasy V oraz Przemek Kantczak (V miejsce indywidualnie) z klasy VI.