Wielki mały Tomek!

Tomasz Janczura to uczeń klasy III naszej szkoły. Wielu kojarzyło Go jako utalentowanego piłkarza o długich blond włosach. Teraz, ta charakterystyczna fryzura uległa całkowitej zmianie, a to dlatego, że nasz Tomek ma nie tylko złote nogi, ale przede wszystkim złote serce!

Dwa lata temu Tomasz postanowił zapuścić włosy dla akcji pt. "Daj włos!" Fundacji Rak`n`Roll (z podarowanych włosów robione są peruki dla osób chorych na nowotwór).
     Sprostać temu zadaniu było bardzo trudno, nie tylko dlatego, że trzeba było zapuścić włosy do odpowiedniej długości, ale przede wszystkim dlatego, że komentarze na temat długowłosego chłopca  nie zawsze były  przyjemne... Jednak Tomek to prawdziwy zawodnik z charakterem - walczy do końca! I wiecie co? Chociaż wydawało się to niemożliwe, Tomek z obecną fryzurą jest jeszcze przystojniejszy:)
       Przy okazji, zachęcamy innych - starszych i młodszych, którzy mają zamiar obciąć długie włosy, o zastanowienie się wraz ze swoimi rodzicami, czy nie poszliby w ślady Tomasza. On i Jego rodzice na pewno udzielą wszystkim chętnym szczegółowych informacji.
Nieoficjalnie wiemy, że w trzeciej klasie są osoby, które po I Komunii pójdą w ślady klasowego kolegi :))

Tomku, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!