Niech żyją wakacje !

Jak co roku podczas uroczystego apelu zakończyliśmy rok szkolny. Tradycyjnie licznie przybyłych na tę uroczystość gości -rodziców, rodzeństwa, dziadków -powitał dyrektor Piątki -Pan Tomasz Frąc. Z poczuciem humoru podziękował wszystkim uczniom za ciężką całoroczną pracę i zachęcił do jeszcze większego zaangażowania po powrocie z wakacji.  Z dumą przedstawił wyniki klasyfikacji, a najlepszym uczniom osobiście wręczył świadectwa, nagrody książkowe oraz stypendia.

Następnie w pożegnalnym programie artystycznym zaprezentowali się absolwenci. Podziękowali oni za sześć wspólnie spędzonych lat, a w dowód wdzięczności  przekazali na ręce pana dyrektora pamiątkowe tablo, które zawiśnie w naszej szkole. Nie obyło się  bez łez wzruszenia, a to za sprawą dziewcząt z klasy piątej, które przepiękną, refleksyjną piosenką pożegnały swoich starszych kolegów. ,,Do widzenia, Przyjaciele. Wspólnych spraw mieliśmy wiele. Dziś ta nitka się urywa, coś się kończy i coś się zaczyna ...". Absolwentom życzymy sukcesów w gimnazjum, a wszystkim niezapomnianych, pełnych dobrych wrażeń wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.