Miejski Konkurs Recytatorski

10 czerwca odwiedziliśmy gościnne progi Muzeum Karkonoskiego znajdującego się w Domu Braci Hauptmanów. Okazją  do odwiedzin był Miejski Konkurs Recytatorski odbywający się w ramach Salonu Artystycznego Jana Izydora Sztaudyngera. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Puch Ostu.

Spotkanie corocznie odbywa się w uroczystej atmosferze, towarzyszą mu występy artystyczne utalentowanych dzieci i młodzieży naszego miasta. Podczas tegorocznej uroczystości  Piątkę reprezentowały trzy uczennice klasy czwartej: Alicja Antoniak, Nicola Budnik, Joanna Chmielewska. Przygotowały one recytację wierszy polskich poetów, których tematem była przyroda i siły natury.

Dziewczynki zaprezentowały się wspaniale. Mimo, że były najmłodsze nie dały się pokonać tremie.

Szczególne gratulacje należą się Julii Chmielewskiej, która zdobyła II miejsce.