Uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Powiatu Jeleniogórskiego w biathlonie letnim

11 września 2015 roku uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Powiatu Jeleniogórskiego w biathlonie letnim. Zawody zostały zorganizowane w Szklarskiej Porębie przy ZSO i MS.  Były to pierwsze zawody w jakich mogliśmy uczestniczyć w tym roku szkolnym.

Drużynowo wśród szkół podstawowych chłopcy zajęli II miejsce ex aequo z reprezentacją SP1 w Szklarskiej Porębie, a dziewczęta zajęły miejsce VI. Wyniki indywidualne wyglądają następująco:

CHŁOPCY 2005 i młodsi: 4 - Maciek Zawół

CHŁOPCY 2003/04:

5 msc- Dominik Żak

12 msc- Bartek Torbus

17 msc- Przemek Kantczak

18 msc- Kuba Sławski

25 msc- Szymon Rytau

32 msc- Robert Kołodziej

DZIEWCZĘTA 2003/04

14 msc- Sofia Lizak

24 msc- Wiktoria Barszczyk

27 msc- Julia Polakowska

39 msc- Agata Jaworska

Następnego dnia część z nas brała udział w zawodach pod nazwą „I Ty możesz zostać biathlonistą” w Dusznikach-Zdroju.  W swoich kategoriach Maciej Zawół zajął 6. miejsce, Przemek Kantczak 20. Miejsce,  a Julia Polakowska  została sklasyfikowana  na 30. pozycji.

WIELKIE GRATULACJE!!