Imieniny: Irydy, Tamary

Delegacja naszej szkoły na uroczystościach miejskich z okazji 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

We wtorek 3 maja 2016 r. poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z delegacją samorządu uczniowskiego uczestniczyli w miejskich obchodach 225 Rocznicy  Uchwalenia Polskiej Konstytucji.

Pierwszej w Europie i drugiej na świecie. Uroczystości rozpoczęły się w kościele pw. Bożego Ciała o godzinie 1000  uroczystą  Mszą Świętą koncelebrowana za Ojczyznę pod przewodnictwem byłego ucznia naszej szkoły ks. Wojciecha Lesia.

Po mszy dalszy ciąg uroczystości odbył się na Skwerze Jana Pawła II gdzie nasza delegacja złożyła pod pomnikiem wiązankę biało-czerwonych kwiatów.