Zdobyliśmy Puchar MOKSiAL-u!!!

We wtorek,  29.09.2015r. o godz.9.00. w sali gimnastycznej SP 1, odbyły się rozgrywki w piłce nożnej klas drugich, „O Puchar MOKSiAL-u”. Nasza drużyna – „Ognista Piątka” – była w szczytowej formie – wszystkie swoje cztery mecze wygrała zdobywając puchar, złote medale i wspaniałe nagrody!

Królem strzelców został Tomek Janczura, który idąc przykładem Lewandowskiego, w 4 meczach strzelił aż 22 gole! Trzeba podkreślić, że do sukcesu przyczyniły się również pozostałe dzieci z kl. II, zagrzewające do walki swoja drużynę, nie tylko w trakcie , ale w drodze na i z turnieju (o czym mogli się przekonać wszyscy w mieście, których mijaliśmy J).

W szkole przywitano nas jak prawdziwych zwycięzców,  za co wszystkim bardzo dziękujemy! Zmęczeni, ale szczęśliwi świętowaliśmy w klasie, gdzie czekała na nas wspaniała, słodka niespodzianka – babeczki „Ognista Piątka”, przygotowane przez naszą mamę-masterszefa , Panią A. Ślaz .

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za trzymanie za nas kciuków!