29 kwietnia 2016 Dzień Patrona Szkoły Wlastimila Hofmana

Wyjątkowy nastrój towarzyszył obchodom Święta Patrona naszej szkoły- Wlastimila Hofmana. Zainaugurował je uroczysty apel. Zebrani w sali gimnastycznej goście, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie obejrzeli ciekawy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Pierwszoklasiści wspaniale przybliżyli życiorys Patrona, a najlepsi szkolni  recytatorzy Julia Chmielewska oraz Piotr Radwiłowicz wyrecytowali wiersze autorstwa Wlastimila Hofmana. Igor Zieliński oraz Alicja Antoniak zaprezentowali zebranym inscenizację ,,Rozmowa z Mistrzem”. Cykl prezentacji multimedialnych poświęconych Patronowi przedstawił  Pan Dyrektor Tomasz Frąc. Nagrody odebrali laureaci okolicznościowych konkursów plastycznych oraz konkursu wiedzy o Wlastimilu Hofmanie. W bardzo ciekawym przedstawieniu zatytułowanym ,,Ach te emocje” podziwialiśmy trzecioklasistów. Po apelu każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Rowerzyści rywalizowali ze sobą podczas turnieju rowerowego. Przepiękne kompozycje roślinne powstawały w czasie warsztatów plastycznych MOKSiAL-u. Karkonoski Park Narodowy poszerzał wiedzę o przyrodzie Karkonoszy. Nielada gratka czekała na miłośników słodyczy, którzy po emocjach tego niezwykłego dnia mogli połasować w świątecznej kawiarence. Wielkim przebojem okazały się  bielutkie chmurki cukrowej waty. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce i zaangażowanie.