5 kwietnia 2016r. ,LEKCJA PRZYRODY W KARKONOSKIM CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Wspaniałe słońce, niespotykanie wysoka temperatura oraz doskonałe humory towarzyszyły nam podczas zajęć, na które zaprosiła  nas Pani Sabina Tabaka-kierownik Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej.

Zajęcia skierowane były do wszystkich uczniów naszej szkoły, a ich tematem była przyroda Karkonoszy. Wykorzystując multimedia, wędrując ścieżkami dydaktycznymi, obserwując rośliny, zwierzęta i wiosenne zmiany w otaczającym środowisku  zgłębialiśmy  tajemnice przyrody Karkonoszy. Utrwaliliśmy  również zasady  bezpiecznego poruszania się po górskich szlakach.

Wyposażeni w cenne wiadomości przyrodnicze zmęczeni, ale radośni wróciliśmy do szkoły.

Niezawodnej, zawsze życzliwej załodze KCEE serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie.